Briketai

Prekiaujame aukštos kokybės ir kaloringumo briketais kietojo kuro katilams, krosnims ir židiniams.

Pjuvenų briketai yra gaminami iš beržo, uosio, ąžuolo pjuvenų ir susmulkintų medienos atliekų. Medžio pjuvenų briketai yra išdžiovinti, drėgmės juose yra 5-8 proc., todėl itin gerai ir kaitriai dega. Pjuvenų briketai yra ne tas pats, kas šiaudų briketai, kurie paprastai gaminami iš įvairių grūdinių kultūrų šiaudų. Pastarieji palieka daugiau pelenų, nors yra kur kas ekologiškesni. Durpių briketai gaminami iš išdžiovintų durpių, kurios kasamos Lietuvoje.

Geriausiai dega ąžuolo briketai. Jie patys brangiausi, nes brangi pati ąžuolo mediena. Labai gerai dega uosio briketai. Jų kaloringumas yra vienas iš aukščiausių rinkoje. Idealus kainos ir kokybės santykis – beržiniai briketai, kurie kainuoja nedaug, dega gerai ir yra itin populiarūs.

Briketai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje parduodami pakuotėmis po 10, taip pat ir paletėmis arba tonomis. Briketai kaina lenkia kitas kuro rūšis – anglį ir malkas. Kainos paprastai priklauso nuo užsakomo kuro kiekio.

Susisiekite dabar ir užsisakykite medienos briketų šiam ir ateinančiam kūrenimo sezonui.

Kodėl verta kūrenti briketais?

Briketai yra sparčiai populiarėjanti kuro rūšis, o priežastys tam yra net kelios.

  1. Briketai yra kompaktiški ir neužima daug vietos. Medienos pjuvenas galima suspausti į kokią nori formą, tačiau labiausiai išpopuliarėjo nedidelės plytos forma. Ji kompaktiška, todėl galima sukrauti visą rietuvę. Panašiai ir su briketais. Dažniausiai jie supakuojami po 10, nes taip paprasta juos sukrauti. Malkos yra netaisyklingos formos ir užima daug vietos, o briketai taupo vietą rūsyje.
  2. Briketai yra supakuoti polietileniniuose maišuose. Aišku, plastiko naudojimas nėra labai ekologiškas, tačiau briketų gamintojai daro viską, kad šis kuras būtų patogus naudoti. 10 briketų pakuotė sveria apie 10-15 kilogramų. Ją pakelti gali moterys ir paaugliai, todėl šiuos maišus lengva transportuoti ir sukrauti į katilą.
  3. Briketai yra sausi. Nusipirkę malkų niekada nežinote, ar kurti iš jų nepabuvojo lauke ir neprisigėrė drėgmės. Kadangi briketai supakuoti į orui nepralaidžius maišus, jie yra sausi. Dėl to dega gerai ir efektyviai.
  4. Geras kaloringumas. Briketai yra pagaminti iš lapuočių medienos pjuvenų, kurios yra suspaudžiamos į plytos formą. Dažniausiai pjuvenos nėra maišomos, todėl briketai būna vienodos spalvos ir turi panašias degimo savybes – kaloringumą.
  5. Nebrangus kuras. Briketų kaina yra labai nedidelė lyginant su kokybiškomis malkomis ar anglimis. Tai viena iš pigiausių kietojo kuro rūšių. O kaina čia tikrai ne paskutinis kriterijus renkantis kurą, ypač, kai skaičiuojama tonomis ir sezonais.
  6. Lengvai transportuojami. Briketai yra atvežami paletėmis. Jos iškraunamos prie namų, o tada lieka tik juos susinešti į rūsį. Briketus galima sudėti į karutį ir taip vežti iki malkinės. Susiskrovus, paletes galima grąžinti arba panaudoti aplinkos tvarkymui.

Briketai turi ir savų trūkumų. Vienas jų yra tas, kad paėmus vieną briketą, jis gali pradėti trupėti. Tai menkas nepatogumas, jei namuose yra židinys – briketus reikia atsinešti specialiame krepšyje.

Kitas trūkumas drėgmės sugėrimas. Jei briketus naudojate židiniui, o ne katilui kūrenti, būtinai laikykite juos sandariai. Kai praplėšiate plastikinę pakuotę, briketus reikia sunaudoti per artimiausią parą. Priešingu atveju sausi briketai gali sutraukti rūsyje esančią drėgmę ir nebebūti tokie kaitrūs.

Dar vienas briketų trūkumas – peleningumas. Lyginant su granulėmis, briketai palieka šiek tiek pelenų. Aišku, lyginant su malkomis ar anglimi, tų pelenų yra visiškai nedaug. Beje, pelenus galima ne išmesti, o pilti pagal sklypo ribą. Manoma, kad tokia pelenų juosta apsaugo nuo tam tikrų kenkėjų, tarp jų ir erkių.

Briketus gamina įvairios medienos perdirbimo įmonės, todėl reiktų pasidomėti, ar tai pagrindinė įmonės veikla. Kadangi briketų reikės ir kitą sezoną, visada naudinga turėti nuolatinius partnerius, kurie itin vertina nuolatinius klientus. Taip pat svarbu įvertinti, kiek kainuoja atvežimas. Jei turite savo transportą, gal galima šioje vietoje sutaupyti?.. Paprastai naudojamasi briketų gamintojų paslaugomis, tačiau visada klauskite, kiek tokia paslauga kainuotų atskirai ir įvertinkite, ar tikrai apsimoka.

Turite dar klausimų apie briketus? Susisiekite su mumis jau dabar – pakonsultuosime, atsakysime į visus rūpimus klausimus apie briketus ir kietąjį kurą.

Briketai

 

kietas kuras pigios malkos

Kaina

170€/Tona

Miestai

Lorem ipsum lorem ipsum

Kontaktai

Lorem ipsum lorem ipsum

kietas kuras pigios malkos

Kaina

170€/Tona

Miestai

Lorem ipsum lorem ipsum

Kontaktai

Lorem ipsum lorem ipsum

kietas kuras pigios malkos

Kaina

170€/Tona

Miestai

Kontaktai